Aktualności

Ogłoszenie!

Ilustracja do informacji: Ogłoszenie!
Wnioskodawcy pobierający świadczenia rodzinne i fundusz alimentacyjny, których dzieci kontynuują naukę w szkołach ponad gimnazjalnych w roku szkolnym 2015/2016 zobowiązani są dostarczyć zaświadczenie ze szkoły do dnia 14 września 2015 roku.
 • 21-08-2015
czytaj dalej

Miejski i Ośrodek Pomocy Społecznej w Kietrzu informuje o terminach składania nowych wniosków o ustalenie prawa do świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego na rok 2015/2016

Ilustracja do informacji: Miejski i Ośrodek Pomocy Społecznej w Kietrzu informuje o terminach składania nowych wniosków o ustalenie prawa do świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego na rok 2015/2016
 • 21-08-2015
czytaj dalej

Czym zajmuje się Wiejski Dom Kultury w Nasiedlu?

Ilustracja do informacji: Czym zajmuje się Wiejski Dom Kultury w Nasiedlu?
W WDK  w Nasiedlu organizowane są rożne imprezy. Do najważniejszych należą Dzień Kobiet i Dzień Matki. Dla gości przygotowywane są ciepłe poczęstunki, ciasto oraz drobne upominki. Dla większej grupy mieszkańców wsi i okolicznych miejscowości razem z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym organizowane są festyny rodzinne i świąteczne oraz wieczornice z okazji świąt majowych i Święta Niepodległości.
 • 21-08-2015
czytaj dalej

Spotkanie informacyjne dla potencjalnych beneficjentów działania 8.2 Włączenie społeczne w ramach RPO WO 2014-2020

Ilustracja do informacji: Spotkanie informacyjne dla potencjalnych beneficjentów działania 8.2 Włączenie społeczne w ramach RPO WO 2014-2020
W związku z planowanym na przełomie września i października naborem wniosków
 
Instytucja Zarządzająca Regionalnym Programem Operacyjnym
Województwa Opolskiego na lata 2014-2020 we współpracy
z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Opolu
 
ZAPRASZA NA
Spotkanie informacyjne dla potencjalnych beneficjentów
 działania 8.2 Włączenie społeczne w ramach RPO WO 2014-2020
 • 20-08-2015
czytaj dalej

Lokalny Punkt Informacyjny w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Środa z Funduszami”.

Ilustracja do informacji: Lokalny Punkt Informacyjny w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Środa z Funduszami”.
Najbliższe spotkanie dla przedsiębiorstw na projekty B+R oraz innowacje będzie miało miejsce 2 września 2015 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej nr 1 w Kędzierzyńsko-Kozielskim Inkubatorze Przedsiębiorczości przy ul. Szkolnej 17.
 • 20-08-2015
czytaj dalej

Maciej Musiał odwiedzi Kietrz 30 sierpnia

Ilustracja do informacji: Maciej Musiał odwiedzi Kietrz 30 sierpnia
W niedzielę, 30 sierpnia, o godz. 20.00 w sali kameralnej kietrzańskiego domu kultury gościć będziemy znanego i lubianego aktora - Maćka Musiała z Warszawy. To wieczorne spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco. Maciek wśród swych rozlicznych zawodowych zajęć znajdzie kilka godzin, by przyjechać z Bytomia do Kietrza, choć już następnego dnia rano musi być na planie filmowym w Warszawie.
 • 20-08-2015
czytaj dalej

I Kietrzańska Noc Spadających Gwiazd już 29 sierpnia!

Ilustracja do informacji: I Kietrzańska Noc Spadających Gwiazd już 29 sierpnia!
Atrakcyjnie zapowiada się zakończenie wakacji w Kietrzu. W sobotę, 29 sierpnia, od godz. 17.00 w Parku Czterech Żywiołów i na boisku w sąsiedztwie "Orlika" będą miały miejsce zdarzenia w ramach I Kietrzańskiej Nocy Spadających Gwiazd. To propozycja Urzęu Miejskiego, Młodzieżowej Rady Miejskiej i Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury, skierowana do dzieci, młodzieży i dorosłych.
 • 20-08-2015
czytaj dalej

Już w ten weekend Puchar Świata Modeli Swobodnie Latających!

Ilustracja do informacji: Już w ten weekend Puchar Świata Modeli Swobodnie Latających!
Już w ten weekend, 22 i 23 sierpnia, na terenie sołectwa Pilszcz w gminie Kietrz odbędą się VI Międzynarodowe Zawody Modeli Swobodnie Latających Racibórz – Kietrz. To będzie Puchar Świata FAI World Cup F1A, F1B, F1C, F1P, F1Q. Pilszcz graniczy z Republiką Czeską, tworzą go dwie części – wieś i oddalone od niej osiedle. Osiedle znajduje się za wsią Dzierżysław i jest pierwsze, jeśli jedziemy od Kietrza. Za osiedlem znajdują się budynki gospodarcze, kiedy się kończą, mamy rozległe pole na łuku drogi i tam właśnie będą odbywały się zawody – tłumaczy Marek Łysakowski, współorganizator inicjatywy, prezes Raciborskiego Stowarzyszenia Lotniczego „Skrzydlaty Racibórz”. – Nie powinno być problemu z dotarciem na miejsce, ponieważ trasa będzie oznakowana – dodaje.
 • 19-08-2015
czytaj dalej

Gmina Kietrz kolejny raz gości archeologów

Ilustracja do informacji: Gmina Kietrz kolejny raz gości archeologów
Jak co roku archeolodzy szukają na terenie naszej gminy śladów aktywności człowieka i jego przodków sprzed wieków. Tym razem rzeszowscy uczeni badają stanowisko liczące ok. 45 tysięcy lat.
 • 19-08-2015
czytaj dalej

Zwycięzcy w konkursie na nazwę i logo krytej pływalni nagrodzeni

Ilustracja do informacji: Zwycięzcy w konkursie na nazwę i logo krytej pływalni nagrodzeni
Dominika Kamińska, Krzysztof Koper, Krystian Trusz i Grzegorz Lach - to zwycięzcy konkursu na logo i nazwę krytej pływalni w Kietrzu. Dziś zjawili się w Urzędzie Miejskim w Kietrzu, by odebrać przyznane im nagrody i wyróżnienia. Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, na który - przypomnijmy - napłynęło prawie 50 propozycji.
 • 18-08-2015
czytaj dalej
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda


Kalendarz imprez

 • Baner: ePUAP
 • Baner: Elektroniczny system powiadamiania
 • Baner: GISON
 • Baner: BIP
 • Baner: Facebook
 • Baner: Partnerstwo Nyskie 2020
 • Baner: Obywatel gov pl
 • Baner: Kamera Online
 • Baner: Kietrzańska Telewizja Internetowa
 • Baner: Twitter
.