Aktualności

Powrót rodziców dzieci z niepełnosprawnościami na rynek pracy. Szanse i bariery

Ilustracja do informacji: Powrót rodziców dzieci z niepełnosprawnościami na rynek pracy. Szanse i bariery
Fundacja Imago oraz Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego serdecznie zapraszają na konferencję „Powrót rodziców dzieci z niepełnosprawnościami na rynek pracy. Szanse i bariery”, której celem jest podsumowanie projektu „Równe szanse rodziców dzieci niepełnosprawnych w powrocie na rynek pracy”.
 • 12-05-2015
czytaj dalej

XX Konkurs fotograficzny "Zabytkowa architektura wsi opolskiej 2015 - kwiecień - październik 2015 r.

Ilustracja do informacji: XX Konkurs fotograficzny "Zabytkowa architektura wsi opolskiej 2015 - kwiecień - październik 2015 r.
Zapraszamy do wzięcia udziału w dwudziestej edycji konkursu fotograficznego "Zabytkowa architektura wsi opolskiej" , który rozpocznie się 27 kwietnia 2015 r. Regulamin wraz z kartami zgłoszenia dostępny na stronach: Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu, PTTK o/Opole oraz Związku Polskich Artystów i Fotografików o/Opole
ZAPRASZAMY!!
 • 11-05-2015
czytaj dalej

V Piknik Rodzinny "Na Sportowo"

Ilustracja do informacji: V Piknik Rodzinny "Na Sportowo"
Kietrzańskie Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe GRYF
serdecznie zaprasza mieszkańców naszego miasta
na V Piknik Rodzinny "Na Sportowo", który odbędzie się 16 MAJA 2015 na Stadionie Miejskim  GLKS KIETRZ
rozpoczynamy o godz. 15.00
 • 11-05-2015
czytaj dalej

Katy Carr podbiła serca publiczności w Kietrzu

Ilustracja do informacji: Katy Carr podbiła serca publiczności w Kietrzu
Kochająca polską historię trudnego okresu II Wojny Światowej brytyjska piosenkarka polskiego pochodzenia, Katy Carr, dała wczoraj koncert w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kietrzu. Nie brakło patriotycznych akcentów, ponieważ koncert był również symbolicznym upamiętnieniem 70 rocznicy zakończenia wojny. Katy Carr z historii naszego kraju czerpie inspirację do twórczości artystycznej.
 • 08-05-2015
czytaj dalej

Przetarg nieograniczony pn.: Opracowanie Strategii Gospodarki Niskoemisyjnej dla Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020

Ilustracja do informacji: Przetarg nieograniczony pn.: Opracowanie Strategii Gospodarki Niskoemisyjnej dla Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020
Projekt pn. „Partnerstwo Nyskie 2020”  
realizowany w ramach konkursu Ministerstwa Rozwoju Regionalnego (obecne MIiR) 
 „Rozwój miast poprzez wzmocnienie kompetencji jednostek samorządu terytorialnego, dialog społeczny oraz współpracę z przedstawicielami społeczeństwa obywatelskiego”
współfinansowany ze środków Mechanizmu Finansowego EOG oraz środków krajowych
 • 08-05-2015
czytaj dalej

OGÓLNOPOLSKIE ĆWICZENIE POD KRYPTONIMEM ,,RENEGADE/KAPER-15/I.” w dniu 12 maja 2015 r. z użyciem syren alarmowych

Ilustracja do informacji: OGÓLNOPOLSKIE ĆWICZENIE POD KRYPTONIMEM ,,RENEGADE/KAPER-15/I.” w dniu 12 maja 2015 r. z użyciem syren alarmowych
W następstwie otrzymanych pism: z KG PSP w sprawie „Systemu powszechnego ostrzegania wojsk i ludności cywilnej o zagrożeniu uderzeniami z powietrza, zawierającego pismo 1908/15 z Jednostki Wojskowej Nr 4191 dotyczące realizacji treningu ostrzegania o zagrożeniach uderzeniami z powietrza w maju 2015 roku, oraz z Rządowego Centrum Bezpieczeństwa w przedmiotowej sprawie informuję, że w dniu 12 maja br. (termin zapasowy 13 maja br.), w godzinach 6.00 - 19.00, Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych organizuje ogólnopolskie ćwiczenie pk. RENEGADE/KAPER-15/I. 
 • 08-05-2015
czytaj dalej

Stowarzyszenie miejscowości regionu Hlučínska przy współpracy polskich gmin Krzyżanowice, Kietrz, Krzanowice i Pietrowice Wielkie zaprasza do Pietrowic Wielkich w dniu 09.05.2015 r.

Ilustracja do informacji: Stowarzyszenie miejscowości regionu Hlučínska przy współpracy polskich gmin Krzyżanowice, Kietrz, Krzanowice i Pietrowice Wielkie zaprasza do Pietrowic Wielkich w dniu 09.05.2015 r.
Stowarzyszenie miejscowości regionu Hlučínska przy współpracy polskich gmin Krzyżanowice, Kietrz, Krzanowice i Pietrowice Wielkie zaprasza do Pietrowic Wielkich na godzine 12 w dniu 09.05.2015 r., gdzie w ramach imprez związanych z projektem "Przyjdźcie nas odwiedzić albo zaśpiewamy sobie hlučínskie i polskie piosenki ludowe" odbędzie się prezentacja chórów z obu stron granicy.
Zapraszamy
 
 • 08-05-2015
czytaj dalej

XX KONKURS PLASTYCZNY "MAJÓWKA W SKANSENIE. MISTRZ - UCZEŃ 2015"

Ilustracja do informacji: XX KONKURS PLASTYCZNY "MAJÓWKA W SKANSENIE. MISTRZ - UCZEŃ 2015"
Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży szkolnej na stałe wpisał się do kalendarza imprez Muzeum Wsi Opolskiej. W swej historii od jednodniowego spotkania plenerowego dzieci i młodzieży szkolnej rozwinął się do spotkań trwających niemal cały maj, zwiększając tym samym możliwość szerszego zapoznania młodego pokolenia ze zbiorami Muzeum. Konkurs spełnia ważną rolę w edukacji regionalnej dzieci i młodzieży szkolnej, jest też ważnym czynnikiem wychowania estetycznego.
ZAPRASZAMY!
 • 08-05-2015
czytaj dalej

Konkurs „SZTUKA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH”

Ilustracja do informacji: Konkurs „SZTUKA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH”
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych ogłasza XIII edycję Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla uczestników warsztatów terapii zajęciowej, uczestników środowiskowych domów samopomocy oraz niepełnosprawnych mieszkańców domów pomocy społecznej „SZTUKA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH”
 • 08-05-2015
czytaj dalej
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda


Kalendarz imprez

 • Baner: ePUAP
 • Baner: Elektroniczny system powiadamiania
 • Baner: GISON
 • Baner: BIP
 • Baner: Facebook
 • Baner: Partnerstwo Nyskie 2020
 • Baner: Obywatel gov pl
.