Aktualności

Zapraszamy na charytatywny Świąteczny Musical Taneczny!

Ilustracja do informacji: Zapraszamy na charytatywny Świąteczny Musical Taneczny!
Taneczne talenty czyli dzieci i młodzież z kietrzańskiego MGOK uczęszczające na zajęcia Zumba Kids zapraszają na Świąteczny Musical Taneczny, który odbędzie się w piątek 21 grudnia o godzinie 17:00 w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Kietrzu.
 • 04-12-2018
czytaj dalej

Specjalista ds. Funduszy Europejskich - dyżur w UP w Głubczycach

Ilustracja do informacji: Specjalista ds. Funduszy Europejskich - dyżur w UP w Głubczycach
Specjalista ds. Funduszy Europejskich (LPI) w Kędzierzynie – Koźlu dnia 13 grudnia 2018 r. (czwartek) w godzinach od 9:00 do 12:00 będzie pełnił dyżur w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Głubczycach przy ul. Pocztowej 6.
 
Podczas dyżuru będzie można uzyskać informacje na temat możliwości otrzymania wsparcia oraz zasad realizacji projektów dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej.
 • 03-12-2018
czytaj dalej

Pan Marceli Głogiewicz na stanowisku Zastępcy Burmistrza Miasta i Gminy Kietrz

Ilustracja do informacji: Pan Marceli Głogiewicz na stanowisku Zastępcy Burmistrza Miasta i Gminy Kietrz
Od dziś na stanowisku Zastępcy Burmistrza Miasta i Gminy Kietrz pracę rozpoczął Pan Marceli Głogiewicz, który 10 lat temu odszedł z Urzędu Miejskiego w Kietrzu (z referatu gosp. komunalnej drogownictwa i budownictwa) do Starostwa Powiatowego w Głubczycach na stanowisko Kierownika Wydziału Budownictwa i Architektury. Życzymy owocnej pracy i wszelkiej pomyślności.
 • 03-12-2018
czytaj dalej

Protokół z przeprowadzonych konsultacji projektu “Rocznego Programu współpracy Gminy Kietrz z organizacjami pozarządowymi i innymi uprawnionymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019”.

Ilustracja do informacji: Protokół z przeprowadzonych konsultacji projektu “Rocznego Programu współpracy Gminy Kietrz z organizacjami pozarządowymi i innymi uprawnionymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019”.
 • 30-11-2018
czytaj dalej

Sesja Rady Seniorów

Ilustracja do informacji: Sesja Rady Seniorów
Wczoraj odbyła się Sesja Rady Seniorów, której głównym tematem były sprawy organizacyjne dotyczące powstającego obecnie Klubu Seniora. Nowe miejsce spotkań dla seniorów zostanie oddane do użytku przed końcem tego roku.
 
W wyniku tzw. „wygaszania” gimnazjów Gmina Kietrz od 2018 r. dysponuje pustymi, niezagospodarowanymi pomieszczeniami w budynku Zespołu Szkół przy ul. Kościuszki 14 w Kietrzu.
 
Po przeprowadzonej adaptacji pomieszczeń powstaną 3 sale klubowe (o łącznej powierzchni około 140m2) do spotkań i zajęć (w tym 1 z aneksem kuchennym wyposażonym w niezbędne sprzęty i naczynia) oraz wydzielonym stanowiskiem pracy dla 2 pracowników (specjalista ds. kulturalno-oświatowych oraz pracownik merytoryczny), szatnia, oraz WC z funkcją dla osób niepełnosprawnych.
 • 29-11-2018
czytaj dalej

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Otwarty mikołajkowy turniej szachowy o Puchar Burmistrza Kietrza

Ilustracja do informacji: Otwarty mikołajkowy turniej szachowy o Puchar Burmistrza Kietrza
Kietrzańskie Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe Gryf serdecznie zaprasza 8 grudnia na organizowany „Otwarty mikołajkowy turniej szachowy o puchar Burmistrza Kietrza”.
 • 27-11-2018
czytaj dalej

Nowy profil Miasta i Gminy Kietrz na Facebooku

Ilustracja do informacji: Nowy profil Miasta i Gminy Kietrz na Facebooku
Drodzy Państwo,
Z przyczyn technicznych nie możemy dłużej prowadzić i redagować obecnego profilu Gminy Kietrz na Facebooku. 
 • 27-11-2018
czytaj dalej

Rusza XXI edycja Kietrzańskiej Ligi Piątek Piłkarskich

Ilustracja do informacji: Rusza XXI edycja Kietrzańskiej Ligi Piątek Piłkarskich
Rozpoczęły się zapisy do 21 edycji Kietrzańskiej Ligi Piątek Piłkarskich. Termin zgłoszeń drużyn: do 29 listopada.
 • 27-11-2018
czytaj dalej

Przypominamy o zakazie spalania zanieczyszczonego drewna!

Ilustracja do informacji: Przypominamy o zakazie spalania zanieczyszczonego drewna!
W związku z informacją Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Opolu o występowaniu na terenie kraju znacznej emisji substancji szkodliwych, w tym benzo(a)pirenu, przypominamy wszystkim mieszkańcom gminy o bezwzględnym zakazie spalania odpadów w domowych piecach. Zakaz ten dotyczy również spalania przez osoby fizyczne zanieczyszczonych odpadów drewna w nieprzystosowanych do tego celu kotłach.
 
W domowych piecach nie wolno spalać drewna i biomasy drzewnej, których wilgotność w stanie roboczym przekracza 20%, drewna malowanego, lakierowanego i impregnowanego (np. ramy okienne, meble, więźba dachowa, elementy konstrukcji budynków, palety transportowe, płyty wiórowe i paździerzowe, panele podłogowe, parkiety, dykta, podkłady kolejowe, drewniane słupy).
 
 • 23-11-2018
czytaj dalej

Wieczór autorski z poezją i piosenką - MGOK Kietrz

Ilustracja do informacji: Wieczór autorski z poezją i piosenką - MGOK Kietrz
Wczoraj 22 listopada o godzinie 18:00 w sali kameralnej Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Kietrzu swój wieczór autorski z poezją i piosenką
 • 23-11-2018
czytaj dalej
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda


Kalendarz imprez

 • Baner: ePUAP
 • Baner: Elektroniczny system powiadamiania
 • Baner: GISON
 • Baner: BIP
 • Baner: Facebook
 • Baner: Partnerstwo Nyskie 2020
 • Baner: Obywatel gov pl
 • Baner: Kamera Online
 • Baner: Kietrzańska Telewizja Internetowa
 • Baner: Twitter
.