Aktualności

Praca w Czechach

Ilustracja do informacji: Praca w Czechach
 • 26-06-2017
czytaj dalej

Pierwszy publiczny przetarg ustny ograniczony na sprzedaż n/w nieruchomości, stanowiącej własność Gminy Kietrz (Ściborzyce Wielkie, działka nr 454)

Ilustracja do informacji: Pierwszy publiczny przetarg ustny ograniczony na sprzedaż n/w nieruchomości, stanowiącej własność Gminy Kietrz (Ściborzyce Wielkie, działka nr 454)
Więcej w BIP.
 • 22-06-2017
czytaj dalej

Informacji o rozstrzygnięciu otwartego konkursu ofert na zadania publiczne w zakresie wypoczynku dla dzieci i młodzieży

Ilustracja do informacji: Informacji o rozstrzygnięciu otwartego konkursu ofert na zadania publiczne w zakresie wypoczynku dla dzieci i młodzieży
Więcej w BIP.
 • 21-06-2017
czytaj dalej

Wycinka drzew 2017 r.- nowe przepisy od 17 czerwca

Ilustracja do informacji: Wycinka drzew 2017 r.- nowe przepisy od 17 czerwca
17 czerwca 2017 r. weszły w życie nowe przepisy związane z usuwaniem drzew i krzewów, wprowadzone na mocy ustawy z 11 maja 2017 r. o zmianie ustawy o ochronie przyrody (Dz. U. poz. 1074). Najważniejsze zmiany dotyczą właścicieli prywatnych posesji, którzy będą mogli wyciąć drzewa w celach niezwiązanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, pod warunkiem, że zgłoszą wycinkę do urzędu gminy i organ nie wniesie sprzeciwu.
 • 21-06-2017
czytaj dalej

Konsultacje społeczne dotyczące projektów kart do głosowania

Ilustracja do informacji: Konsultacje społeczne dotyczące projektów kart do głosowania
W dniu 21 czerwca 2017 r. (środa) w godzinach od 9:00 do 15:00, w Opolskiej Delegaturze Krajowego Biura Wyborczego (ul. Piastowska 14, pok. 120) odbędzie się dzień otwarty mający na celu przeprowadzenie konsultacji społecznych dotyczących propozycji nowych wzorów kart do głosowania stosowanych w wyborach samorządowych. W trakcie konsultacji będzie możliwość zapoznania się z przykładowymi wzorami kart do głosowania stosowanych w wyborach jednostek samorządu terytorialnego (w różnych proponowanych przez Państwową Komisje Wyborczą wariantach).
 
W trakcie dnia otwartego, poza konsultacjami dotyczącymi kart do głosowania, uczestnicy będą mieli możliwość uzyskania informacji na temat swoich praw wynikających z Kodeksu wyborczego, zasad głosowania w wyborach samorządowych oraz działań stale wykonywanych przez komisarzy wyborczych oraz delegatury Krajowego Biura Wyborczego.

By uniknąć wypadków w gospodarstwie rolnym

Ilustracja do informacji: By uniknąć wypadków w gospodarstwie rolnym
Zachęcamy do zapoznania się z załączonym dokumentem, dotyczącym zagrożeń występujących w gospodarstwie rolnym. 
 • 19-06-2017
czytaj dalej

Czerwcowy numer gazety Moja Gmina już do pobrania!

Ilustracja do informacji: Czerwcowy numer gazety Moja Gmina już do pobrania!
Kolejny numer gazety Moja Gmina już trafił do Państwa rąk w wersji papierowej. Dla wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji zapoznać się z najnowszymi informacjami z terenu naszej Gminy, udostępniamy elektroniczną wersję naszej gazety. Zapraszamy do lektury!
Gazetę można pobrać TUTAJ

Zarządzenie Nr 44/2017 Burmistrza Kietrza z dnia 12 czerwca 2017 r. w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko Dyrektora Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Nowej Cerekwi

Ilustracja do informacji: Zarządzenie Nr 44/2017 Burmistrza Kietrza z dnia 12 czerwca 2017 r. w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko Dyrektora Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Nowej Cerekwi
Więcej w BIP.
 • 12-06-2017
czytaj dalej

Podziękowania Burmistrza Kietrza

Ilustracja do informacji: Podziękowania Burmistrza Kietrza
Podziękowania.
 
Dziękuję całemu sztabowi ludzi pracowitych, konsekwentnych, nie szczędzących czasu wolnego, wysiłku i zdrowia, którzy przyczynili się do zorganizowania tegorocznych Dni Miasta i Gminy Kietrz.
Moim zdaniem wybór miejsca oraz dobór atrakcji powinien zadowolić wszystkich i był to strzał w dziesiątkę.
Zdaję sobie sprawę, że malkontentów i słów krytyki nie zabraknie jak zwykle, ale takie jest życie, że nie wszystkich da się zadowolić.
Świętowania czas się skończył, trud został wynagrodzony wręcz wspaniałą frekwencją i na razie lawiną gratulacji oraz podziękowań.
Na pewno tegoroczne obchody z różnych powodów zapiszą się wszystkim na długo w pamięci.
Mój Zastępca – Dariusz Kamiński dobrał sobie zespół prawie perfekcyjny, składający się z pracowników Urzędu Miejskiego w Kietrzu, pracowników MGOK w Kietrzu, Spółki „Hydrokan” i co bardzo ważne wolontariuszy. Obawialiśmy się różnych „wpadek”, ale było ich, mam nadzieję, tak mało że nie zauważył ich nikt. Wierzę, że poziom tegorocznej imprezy ocenią Państwo wysoko.
Dziękuję wszystkim jednakowo i bez wyjątku. Proszę o szybką regenerację sił i powrót do codzienności i nadal wytężonej pracy dla dobra Mieszkańców.
Dziękuje też za to, że mimo ogromnego zaangażowania w przygotowanie trzydniowych obchodów z dziesiątkami atrakcji daliśmy radę utrzymać ciągłość pracy Urzędu, że nie spowodowało to zakłóceń i opóźnień w żadnym z referatów.
Mieszkańcom Gminy Kietrz i gościom, którzy w tych dniach odwiedzili nasze miasto dziękuję za wspaniałe podejście do święta udowodnione frekwencją. Zapraszam wszystkich Państwa do sięgania do zapisów na naszej stronie internetowej, na profilu na FB oraz Kietrzańskiej Telewizji Internetowej.
 
Burmistrz Kietrza
Krzysztof Łobos

I edycja Kietrzańskiego Mam Talent za nami!

Ilustracja do informacji: I edycja Kietrzańskiego Mam Talent za nami!
Zorganizowany w ramach tegorocznych obchodów Dni Miasta i Gminy Kietrz konkurs dostarczył wszystkim widzom ogromnej dawki artystycznych wrażeń. Po raz pierwszy Mieszkańcy Gminy Kietrz mieli możliwość podziwiać różnorakie talenty lokalnych artystów. O sukcesie projektu może świadczyć fakt, że jury do samego końca obradowało zastanawiając się który z wykonawców najbardziej zasłużył na zwycięstwo.
 • 12-06-2017
czytaj dalej
1 ... 3 4 5 6 7 ... 91
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda


Kalendarz imprez

 • Baner: ePUAP
 • Baner: Elektroniczny system powiadamiania
 • Baner: GISON
 • Baner: BIP
 • Baner: Facebook
 • Baner: Partnerstwo Nyskie 2020
 • Baner: Obywatel gov pl
 • Baner: Kamera Online
 • Baner: Kietrzańska Telewizja Internetowa
.