Aktualności

I edycja Kietrzańskiego Mam Talent za nami!

Ilustracja do informacji: I edycja Kietrzańskiego Mam Talent za nami!
Zorganizowany w ramach tegorocznych obchodów Dni Miasta i Gminy Kietrz konkurs dostarczył wszystkim widzom ogromnej dawki artystycznych wrażeń. Po raz pierwszy Mieszkańcy Gminy Kietrz mieli możliwość podziwiać różnorakie talenty lokalnych artystów. O sukcesie projektu może świadczyć fakt, że jury do samego końca obradowało zastanawiając się który z wykonawców najbardziej zasłużył na zwycięstwo.
 • 12-06-2017
czytaj dalej

Zarządzenie nr 43/2017 Burmistrza Kietrza z dnia 12 czerwca 2017 r. w sprawie unieważnienia konkursu na kandydata na stanowisko dyrektora Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Nowej Cerekwii

Ilustracja do informacji: Zarządzenie nr 43/2017 Burmistrza Kietrza z dnia 12 czerwca 2017 r. w sprawie unieważnienia konkursu na kandydata na stanowisko dyrektora Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Nowej Cerekwii
Więcej w BIP.
 • 12-06-2017
czytaj dalej

Zapytanie ofertowe na wykonanie zadania pn.: „Usuwanie materiałów budowlanych zawierających azbest z terenu Gminy Kietrz”

Ilustracja do informacji: Zapytanie ofertowe na wykonanie zadania pn.: „Usuwanie materiałów budowlanych zawierających azbest z terenu Gminy Kietrz”
Więcej w BIP.
 • 09-06-2017
czytaj dalej

ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU W MIEŚCIE W CZASIE DNI MIASTA I GMINY KIETRZ 2017!

Ilustracja do informacji: ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU W MIEŚCIE W CZASIE DNI MIASTA I GMINY KIETRZ 2017!
Dni Miasta i Gminy Kietrz potrwają w tym roku od 9 do 11 czerwca. W związku z rewaloryzacją kietrzańskiego Rynku odbędą się one na Stadionie Miejskim w Kietrzu, przy ulicy Sportowej 1. Aby zapewnić Państwu komfort uczestnictwa w tym wydarzeniu, a wszystkim uczestnikom mieszkającym w pobliżu stadionu zagwarantować najdogodniejszy dostęp do swoich posesji, przedstawiamy już dzisiaj zmiany w organizacji ruchu drogowego w czasie drugiego weekendu czerwca.
Piątek 9.06.2017 r.
 
W piątek od godziny 17:00 ulica Sportowa zostanie przekształcona w drogę jednokierunkową. Wjazd na parkingi przy Stadionie Miejskim w Kietrzu oraz dojazd do posesji dla Mieszkańców ulic Młyńskiej i Nadbrzeżnej będzie możliwy tylko od strony ulicy Głubczyckiej, natomiast wyjazd od strony ulicy Długiej.
Dla wszystkich uczestników Dni Miasta i Gminy Kietrz 2017 zostaną przygotowane dwa parkingi: pierwszy za trybuną otwartą Stadionu Miejskiego w Kietrzu oraz drugi zlokalizowany na boisku treningowym za trybuną krytą obiektu. Będzie można z niego w łatwy sposób dostać się na miejsce imprezy, poprzez kładkę znajdującą się przy krytej trybunie stadionu. Dojazd do obu parkingów będzie możliwy tylko i wyłącznie drogą jednokierunkową od strony ulicy Głubczyckiej. Taka organizacja ruchu drogowego w rejonie imprezy obowiązywać będzie do zakończenia III Kietrzańskiej Nocy Klubowej, czyli do godziny 4:00.
 
Sobota 10.06.2017 r.
 
W sobotę, wzorem piątku, ruch jednokierunkowy w ciągu ulic Sportowej, Młyńskiej i Nadbrzeżnej zostanie wprowadzony od godziny 7:00.
Od godziny 9:55 do godziny 10:10 zostanie zamknięta dla ruchu droga wojewódzka 416 na odcinku od skrzyżowania z ulicą Mickiewicza do skrzyżowania z ulicą Niepodległości i Okopową. Związane jest to ze startem zawodników XI Półmaratonu KIETRZ - TŘEBOM - GRÓDCZANKI - PIETROWICE WIELKIE. Na całej kietrzańskiej trasie Półmaratonu, będą występować chwilowe utrudnienia w ruchu w momencie rywalizacji biegaczy.
 
Niedziela 11.06.2017 r.
 
Także w niedzielę w ciągu ulic Sportowej, Młyńskiej i Nadbrzeżnej zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy. Będzie obowiązywał od godziny 13:00 aż do zakończenia Dni Miasta i Gminy Kietrz 2017.
Z uwagi na wydzielenie parkingów, niemożliwe będzie zatrzymywanie się na poboczach ulic Sportowej, Nadbrzeżnej i Młyńskiej.
Przez wszystkie trzy dni trwania imprezy, nad prawidłową organizacją ruchu w rejonie Stadionu Miejskiego w Kietrzu, będzie czuwała Policja oraz Ochotnicza Straż Pożarna. Prosimy o stosowanie się do poleceń służb mundurowych.
Oprócz dwóch przygotowanych parkingów zlokalizowanych przy Stadionie Miejskim w Kietrzu, swoje samochody będzie można także zaparkować w następujących miejscach: boisko przy ulicy Reja, plac przy byłym budynku Urzędu Stanu Cywilnego przy ulicy Głubczyckiej oraz w okolicach rynku.  

Ćwiczenia alarmowe w Gminie Kietrz!

Ilustracja do informacji: Ćwiczenia alarmowe w Gminie Kietrz!
W dniach od 6 do 8 czerwca odbędą się ćwiczenia RENEGADE z wykorzystaniem systemów alarmowania ludności. Nadany zostanie sygnał alarmowy dotyczący zagrożenia z powietrza.
 • 05-06-2017
czytaj dalej

"Cześć babciu, jesteś w stanie mi opłacić kartę do telefonu na 22zł?" Uwaga na oszustów!

Ilustracja do informacji: "Cześć babciu, jesteś w stanie mi opłacić kartę do telefonu na 22zł?" Uwaga na oszustów!
Przestępcy znaleźli nowy sposób na okradanie ludzi w internecie. O sprytnych oszustach, wyłudzających za pomocą socjotechniki i fałszywych stron dostęp do kont bankowych polskich internautów donosi serwis zaufanatrzeciastrona.pl.
 • 01-06-2017
czytaj dalej

Zawody strażackie polsko-czeskich drużyn mieszanych za nami!

Ilustracja do informacji: Zawody strażackie polsko-czeskich drużyn mieszanych za nami!
W dniu 27.05.2017 r. w Ściborzycach Wielkich, w ramach realizowanego przez Gminę Kietrz w partnerstwie z Gminą Bolatice projektu ”Strażacy w akcji” odbyły się zawody strażackie polsko-czeskich drużyn mieszanych. Rywalizacja toczyła się w obecności Burmistrza Kietrza, Pana Krzysztofa Łobosa i Zastępcy Burmistrza, Pana Dariusza Kamińskiego, którzy zorganizowali to wydarzenie
 • 31-05-2017
czytaj dalej

I edycja kietrzańskiego "Mam talent"!

Ilustracja do informacji: I edycja kietrzańskiego "Mam talent"!
Dni Miasta i Gminy Kietrz już niebawem, a wśród wielu przygotowanych dla Mieszkańców Gminy Kietrz wydarzeń znajduje się I edycja kietrzańskiego "Mam talent"! To konkurs, do którego może zgłosić się każdy Mieszkaniec naszej Gminy. Nie obowiązują w nim żadne granice wiekowe, a przeznaczony jest dla solistów i zespołów, dla tancerzy, dla parodystów, hobbystów. Słowem dla wszystkich, któzy chcą pokazać, że mają talent!
 • 30-05-2017
czytaj dalej

Komunikat o pracy kasy Urzędu Miejskiego w Kietrzu

Ilustracja do informacji: Komunikat o pracy kasy Urzędu Miejskiego w Kietrzu
 • 29-05-2017
czytaj dalej

Dni Miasta i Gminy Kietrz 2017 zbliżają się wielkimi krokami!

Ilustracja do informacji: Dni Miasta i Gminy Kietrz 2017 zbliżają się wielkimi krokami!
Czeka nas weekend pełen atrakcji! Od 9 do 11 czerwca będziemy świętować Dni Miasta i Gminy Kietrz. W tym roku wydarzenie odbędzie się na Stadionie Miejskim w Kietrzu przy ulicy Sportowej 1. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji, które wypełnią drugi weekend czerwca.
 • 29-05-2017
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 87
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda


Kalendarz imprez

 • Baner: ePUAP
 • Baner: Elektroniczny system powiadamiania
 • Baner: GISON
 • Baner: BIP
 • Baner: Facebook
 • Baner: Partnerstwo Nyskie 2020
 • Baner: Obywatel gov pl
.