Aktualności

Aktywnie dla naszej Darii - numery startowe

Ilustracja do informacji: Aktywnie dla naszej Darii - numery startowe
Już w sobotę 3 marca o godzinie 13:00 zapraszamy na wydarzenie AKTYWNIE DLA NASZEJ DARII, organizowane przez Pana Grzegorza Lacha, klasę 3 LO w Kietrzu oraz Gminę Kietrz. Numery startowe mozna nabyć w następujących miejscach:
 
- Urząd Miejski w Kietrzu (godziny otwarcia: śr.: 7:30 - 15:30, czw.: 7:30 - 15:30, pt.: 7:30 - 14:00)
- Kryta Pływalnia Hydrosfera w Kietrzu, od 9:00 do 21:00, 
- Sklep Pani Justyny Semanyszyn - Sobczak w godzinach od 9:00 do 17:00.
 
W dniu zawodów numery startowe będą dostępne tylko w biurze zawodów, które będzie otwarte na godzinę przed startem, czyli od godziny 12:00.
 • 28-02-2018
czytaj dalej

Poszukujemy właściciela psa

Ilustracja do informacji: Poszukujemy właściciela psa
Otrzymaliśmy zgłoszenie od jednego z mieszkańców wsi Nowa Cerekwia, że przy ul. Raciborskiej błąka się pies. Jest nieduży i bardzo wystraszony, nie pozwala się nikomu do siebie zbliżyć. Jeżeli ktokolwiek rozpoznaje psa prosimy o kontakt z Referatem Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Melioracji Urzędu Miejskiego w Kietrzu tel. 77 485 43 56, wew. 22 lub 34
 • 26-02-2018
czytaj dalej

Informacja dyrektora delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Opolu

Ilustracja do informacji: Informacja dyrektora delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Opolu
Informacja dyrektora delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Opolu z dnia 22 lutego 2018 r. o zasadach dokonywania zgłoszeń kandydatów na funkcję urzędnika wyborczego oraz o liczbie urzędników wyborczych w każdej gminie na obszarze właściwości Delegatury.
 
Informacja w załączniku
 • 26-02-2018
czytaj dalej

Aktywnie dla naszej Darii!

Ilustracja do informacji: Aktywnie dla naszej Darii!
Zapraszamy bardzo gorąco wszystkich, do uczestnictwa w wydarzeniu „Aktywnie dla naszej Darii”, które odbędzie się w sobotę 3 marca o godzinie 13:00! W jego trakcie odbędzie się mecz piłki nożnej klasy sportowej z Kietrza, marsz Nordic Walking na dystansie 3km, bieg na 5km oraz losowanie nagród spośród uczestników.

 
W najbliższych dniach na oficjalnej stronie wydrzenia (TUTAJ) ukażą wszystkie niezbędne informacje dotyczące tej inicjatywy,
 
Cały dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na leczenie Darii Wierzbickiej z Kietrza.
 
Do zobaczenia!

Kietrzańskie Forum Myśli i Słowa zaprasza!

Ilustracja do informacji: Kietrzańskie Forum Myśli i Słowa zaprasza!
W piątek 2 marca zapraszamy na spotkanie z Panem Tomaszem Greniuchem - historykiem, autorem książek. W ramach Kietrzańskiego Forum Myśli i Słowa opowie on o postaci majora Henryka Flamego "Bartka".
 
Początek spotkania o godzinie 16:00 w sali kameralnej MGOK. Do zobaczenia!

Poszukujemy właściciela psa

Ilustracja do informacji: Poszukujemy właściciela psa
W dniu wczorajszym w Kietrzu w godzinach popołudniowych (przy wyjeździe na Księże Pole)  funkcjonariusze Policji w Kietrzu znaleźli psa pozostawionego bez opieki. Pies został nakarmiony i zabezpieczony. Właściciela prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Kietrzu pod nr tel. 77 471 17 50 lub z Referatem Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Melioracji Urzędu Miejskiego w Kietrzu tel. 77 485 43 56, wew. 22 lub 34. 
 • 23-02-2018
czytaj dalej

Nabór na członków Gminnej Rady Seniora!

Ilustracja do informacji: Nabór na członków Gminnej Rady Seniora!
Seniorzy Gminy Kietrz - otrzymajcie głos w kluczowych sprawach! Ogłaszamy nabór na członków Gminnej Rady Seniorów. Na zgłoszenia czekamy do 12 marca 2018 r. do godz. 17:00.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Kietrzu oraz na BIP (w zakładce Zarządzenia Burmistrza – nr 28/2018). Szczegółów udziela Ref. Organizacyjno-Prawny, tel. 77/485 43 56 wew. 14.
 
Więcej informacji w załącznikach

Załączniki

Zostań redaktorem gazety "Moja Gmina"

Ilustracja do informacji: Zostań redaktorem gazety "Moja Gmina"
Zostań redaktorem gazety "Moja Gmina"!  Konkurs dedykowany dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum! Wystarczy napisać tekst o tematyce Świąt Wielkanocnych (reportaż, felieton, opowiadanie) i przesłać go na adres mailowy naszej gazety Na prace czekamy do 10 marca 2018! Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!  Zapraszamy!
 
Prace można przesłać e-mail
 
Regulamin konkursu w załączniku

Załączniki

Tydzień pomocy ofiarom przestępstw

Ilustracja do informacji: Tydzień pomocy ofiarom przestępstw
Prokuratura Rejonowa w Głubczycach informuje, że w dniach od 19 do 25 lutego 2018 roku przypada Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw. W związku z tym prokuratorzy tutejszej prokuratury będą pełnić dyżury w godzinach pracy (7:30-15:30) celem udzielenia pomocy osobom potrzebującym, pokrzywdzonym przestępstwem. Pomoc będzie polegać m.in. na przyjmowaniu zawiadomień o przestępstwie, udzielaniu porad prawnych.

Koło ratunkowe – kompleksowy program aktywizacji zawodowej osób z powiatu prudnickiego, brzeskiego, nyskiego, głubczyckiego i namysłowskiego

Ilustracja do informacji: Koło ratunkowe – kompleksowy program aktywizacji zawodowej osób z powiatu prudnickiego, brzeskiego, nyskiego, głubczyckiego i namysłowskiego
Masz powyżej 30 lat, nie możesz znaleźć pracy i szukasz płatnego stażu lub szkolenia?
 
Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe?
 
A może jesteś przedsiębiorcą i szukasz stażysty?
 
Zgłoś się do Fundacji Rozwoju Regionów!
 • 20-02-2018
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 103
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda


Kalendarz imprez

 • Baner: ePUAP
 • Baner: Elektroniczny system powiadamiania
 • Baner: GISON
 • Baner: BIP
 • Baner: Facebook
 • Baner: Partnerstwo Nyskie 2020
 • Baner: Obywatel gov pl
 • Baner: Kamera Online
 • Baner: Kietrzańska Telewizja Internetowa
 • Baner: Twitter
.