Aktualności

Pracownicy Hydrokanu usunęli awarię

Ilustracja do informacji: Pracownicy Hydrokanu usunęli awarię
Jak poinformował prezes "Hydrokanu", Joachim Kubilas, po 14:00 pracownicy spółki wymienili uszkodzony odcinek rury. Przez następne 2 godziny będzie trwało płukanie, około 17:00 ze wszystkich kranów gminy Kietrz powinna lecieć bieżąca woda pod normalnym ciśnieniem.
 • 28-07-2015
czytaj dalej

Trwają prace przy naprawie uszkodzonej rury wodociągowej

Ilustracja do informacji: Trwają prace przy naprawie uszkodzonej rury wodociągowej
Poważna awaria - tak pracownicy wodociągów określają uszkodzenie jednej z rur dostarczających wodę do mieszkańców gminy Kietrz. Do awarii doszło nad ranem w poniedziałek (27.07), a jej przyczyną była najprawdopodobniej wada materiału.
 
 
 • 28-07-2015
czytaj dalej

MOBILNY PUNKT INFORMACYJNY

Ilustracja do informacji: MOBILNY PUNKT INFORMACYJNY
Informujemy o organizacji dyżuru specjalisty ds. funduszy europejskich Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich (LPI) w Kędzierzynie-Koźlu dnia 6 sierpnia 2015 r. (czwartek) w godzinach 9:00 – 12:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Głubczycach przy ul. Kochanowskiego 15. 
 • 28-07-2015
czytaj dalej

Usługa specjalistyczna w LPI Kędzierzynie - Koźlu

Ilustracja do informacji: Usługa specjalistyczna w LPI Kędzierzynie - Koźlu
Uprzejmie informujemy, iż w Lokalnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Kędzierzynie-Koźlu (LPI) można skorzystać z usługi specjalistycznej – konsultacji na etapie przygotowania i/lub realizacji projektu współfinansowanego ze środków europejskich. 
 • 27-07-2015
czytaj dalej

Zarządzenie Nr 55/15 Burmistrza Kietrza z dnia 21 lipca 2015 roku

Ilustracja do informacji: Zarządzenie Nr 55/15 Burmistrza Kietrza z dnia 21 lipca 2015 roku
 • 27-07-2015
czytaj dalej

Lokalny Punkt Informacyjny w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Środa z Funduszami”.

Ilustracja do informacji: Lokalny Punkt Informacyjny w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Środa z Funduszami”.
Najbliższe spotkanie dla przedsiębiorstw na szkolenia będzie miało miejsce
5 sierpnia 2015 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej nr 1 w Kędzierzyńsko-Kozielskim Inkubatorze Przedsiębiorczości przy ul. Szkolnej 17.
 • 27-07-2015
czytaj dalej

Awaria sieci wodociągowej!

Ilustracja do informacji: Awaria sieci wodociągowej!
Dziś około 5:00 pojawił się problem z dostawą wody na terenie Kietrza. Pracownicy Spółki Wodno-Kanalizacyjnej „Hydrokan” do 8:00 lokalizowali awarię. Obecnie ekipy pracują nad usunięciem usterki, przed 9:00 rozpoczęła się akcja zamykania zasuw, które odcinają miejsce awarii. – Planowo około południa woda powinna płynąć w kranach mieszkańców, wszystko zależy od rozmiarów uszkodzeń – poinformował prezes „Hydrokanu”, Joachim Kubilas. Do czasu usunięcia awarii mieszkańcy ulicy Żeromskiego oraz przybocznych będą całkowicie odcięci od wody. W momencie zamknięcia zasuw ubytek wody z uszkodzonej rury się zmniejsza, dlatego w pozostałych częściach miasta między 9:00 a 10:00 krany znowu będą czynne.  
 • 27-07-2015
czytaj dalej

Wymyśl nazwę i logo krytej pływalni, wygraj 700 zł!

Ilustracja do informacji: Wymyśl nazwę i logo krytej pływalni, wygraj 700 zł!
Urząd Miejski w Kietrzu ogłasza konkurs na nazwę i logo krytej pływalni w Kietrzu. - Naszym założeniem jest to, by nazwa i logo basenu w sposób prosty i jednoznaczny kojarzyły się z funkcjonującym w naszym mieście obiektem - mówi wiceburmistrz Dariusz Kamiński. Organizatorzy chcą, aby nazwa i logo były rozpoznawalnymi znakami o znaczeniu handlowym i marketingowym. Będą one umieszczane na różnego rodzaju materiałach promocyjnych i informacyjnych. Konkurs trwa od 22 lipca do 7 sierpnia 2015 roku. Rozstrzygnięcie nastąpi 12 sierpnia, a ogłoszenie wyników będzie miało miejsce do 14 sierpnia 2015. Czekają atrakcyjne nagrody! Szczegóły w Regulaminie Konkursu
 • 22-07-2015
czytaj dalej

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

9 Galeria zdjęć: Kryta Pływalnia

Nareszcie wakacje! Dzieci z gminy z radością pojechały na kolonie do Głuchołaz

Ilustracja do informacji: Nareszcie wakacje! Dzieci z gminy z radością pojechały na kolonie do Głuchołaz
Dziś rano dzieci z gminy Kietrz pojechały na dwutygodniowe kolonie do Głuchołaz. Wyjazd organizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Harcerstwa w Opolu i opolskie Kuratorium Oświaty potrwa do 4 sierpnia. Wypoczynek przewidziany jest dla najmłodszych z rodzin o niskich dochodach.
 • 22-07-2015
czytaj dalej

Założyli Stowarzyszenie „Hobby Sport”. Teraz pracują nad otwarciem klubu pływackiego w Kietrzu

Ilustracja do informacji: Założyli Stowarzyszenie „Hobby Sport”. Teraz pracują nad otwarciem klubu pływackiego w Kietrzu
Najpierw na Krytej Pływalni w Kietrzu założyli szkółkę pływacką. Podczas cyklicznych treningów zauważyli, że wielu młodych ludzi to prostu… potencjalni mistrzowie. Pod szyldem UKS KUSY Strzelce Opolskie zaczęli zatem wystawiać kietrzańskich pływaków na zawody pływackie, a na efekty nie trzeba było długo czekać. Ambitni kilku- i kilkunastoletni kietrzanie (wśród nich między innymi Maja Śliwa, Zuzia Kopaniecka, Tomek Janicki, Bartek Nosal i Kacper Mistrzak) zaczęli przywozić medale z zawodów na szczeblach gminnych, powiatowych i wojewódzkich.
 • 20-07-2015
czytaj dalej
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda


Kalendarz imprez

 • Baner: ePUAP
 • Baner: Elektroniczny system powiadamiania
 • Baner: GISON
 • Baner: BIP
 • Baner: Facebook
 • Baner: Partnerstwo Nyskie 2020
 • Baner: Obywatel gov pl
 • Baner: Kamera Online
 • Baner: Kietrzańska Telewizja Internetowa
 • Baner: Twitter
.