Aktualności

Światło Wolności w oknie urzędu Miejskiego w Kietrzu

Ilustracja do informacji: Światło Wolności w oknie urzędu Miejskiego w Kietrzu
13 grudnia 2017 roku wspominaliśmy 36 rocznicę wprowadzenia w Polsce stanu wojennego. Burmistrz Kietrza Krzysztof Łobos włączył się w akcję „Ofiarom stanu wojennego. Zapal Światło Wolności”. W oknie Urzędu Miejskiego zapalił świecę ze Światłem Wolności.
 • 14-12-2017
czytaj dalej

II Świąteczne Spotkanie z Burmistrzem Kietrza

Ilustracja do informacji: II Świąteczne Spotkanie z Burmistrzem Kietrza
Burmistrz Kietrza Krzysztof Łobos zaprasza wszystkich Mieszkańców naszej Gminy na II ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE w dniu 20.12.2017 r. (środa) od godziny 10:00 na placu przed Pawilonem Handlowym przy ulicy Wojska Polskiego 2 w Kietrzu!
 
Na kilka dni przed Świętami Bożego Narodzenia będziemy mogli złożyć sobie nawzajem świąteczne życzenia, przełamać się opłatkiem, wspólnie śpiewać kolędy i pastorałki! W programie przewidziano także degustację świątecznych potraw, które przygotują niezawodne Koła Gospodyń Wiejskich z Nowej Cerekwi, Pilszcza i Ściborzyc Wielkich! W czasie spotkania prowadzić będziemy zbiórkę na leczenie małego Szymona - mieszkańca naszej Gminy! Zapraszamy!
Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Joannie Olejnik za zdjęcia oraz Panu Grzegorzowi Lach za projekt plakatu! Już teraz dziękujemy Państwu Marcie i Grzegorzowi Skoczylas za udostępnienie placu, Państwu Annie i Krzysztofowi Ligockim oraz Panu Markowi Gawrońskiemu za przychylność i wsparcie!
 
Podajcie dalej! Spotkajmy się już 20 grudnia!

Załączniki

Zapal światło wolności

Ilustracja do informacji: Zapal światło wolności
13 grudnia 1981 roku w Polsce został wprowadzony stan wojenny. Komunistyczna dyktatura usiłowała odebrać Polakom nadzieję. Chcąc uczcić pamięć ofiar stanu wojennego zachęcamy wraz z Instytutem Pamięci Narodowej do zapalenia tego dnia światła wolności w oknach swoich domów. W środę o godzinie 19.30 zostanie on zapalony między innymi przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę.
 • 12-12-2017
czytaj dalej

Przygotowaliśmy Szlachetną Paczkę!

Ilustracja do informacji: Przygotowaliśmy Szlachetną Paczkę!
Szlachetna Paczka jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Dzięki tej wyjątkowej inicjatywie konkretny człowiek ma szansę pomóc konkretnemu człowiekowi. Pracownicy Urzędu Miejskiego w Kietrzu postanowili w tym roku dołączyć do grona darczyńców i przygotowali swoją Szlachetną Paczkę.
Dzięki zaangażowaniu i determinacji wielu ludzi dobrej woli (byli wśród nich pracownicy MGOK w Kietrzu, pracownicy SKOK Ziemi Rybnickiej w Kietrzu, PROSAT Kietrz oraz osoby chcące pozostać anonimowe), udało się przygotować paczkę, która na Święta Bożego Narodzenia trafi do Pani Jadwigi i Pana Kazimierza. Ufamy, że będzie ona - zgodnie z ideą Szlachetnej Paczki - bodźcem do działania i pomocą w walce z przeciwnościami losu.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Zaproszenie na konferencję rolniczą

Ilustracja do informacji: Zaproszenie na konferencję rolniczą
Szczegóły w załączniku.
 

Załączniki

Nowe kosze na śmieci na terenie miasta

Ilustracja do informacji: Nowe kosze na śmieci na terenie miasta
6 grudnia 2017 roku pracownicy Przedsiębiorstwa Komunalnego HYDORKAN rozpoczęli na terenie Kietrza montaż nowych, wytrzymałych i solidnie wykonanych koszy na śmieci. Do końca roku zostanie zamontowanych 40 kubłów, które zastąpią dotychczasowe plastikowe. To inwestycja w poprawę estetyki i bezpieczeństwa naszego miasta. W ostatnim czasie plastikowe kosze ulegały licznym aktom dewastacji i wandalizmu, stąd konieczne było ich zastąpienie.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

2 Galeria zdjęć: Kosze na śmieci

Burmistrz Kietrza przedstawia ofertę złożoną przez Stowarzyszenie na rzecz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej w Kietrzu „Jesteśmy Wyjątkowi” na wsparcie finansowe zadania.

Ilustracja do informacji: Burmistrz Kietrza przedstawia ofertę złożoną przez Stowarzyszenie na rzecz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej w Kietrzu „Jesteśmy Wyjątkowi” na wsparcie finansowe zadania.
Więcej w BIP.
 • 01-12-2017
czytaj dalej

Wsparcie rozwoju przedsiębiorczości w ramach Funduszy Europejskich

Ilustracja do informacji: Wsparcie rozwoju przedsiębiorczości w ramach Funduszy Europejskich
Opolska Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich zaprasza na:
 
Wsparcie rozwoju przedsiębiorczości w ramach
Funduszy Europejskich
 
które odbędzie się:
5.12.2017 r. godz. 1100
 
Centrum Obsługi Inwestora, Kędzierzyn-Koźle,
ul. Wojska Polskiego 16, sala konferencyjna A
 • 24-11-2017
czytaj dalej

XX Edycja Kietrzańskiej Ligi Piątek Piłkarskich

Ilustracja do informacji: XX Edycja Kietrzańskiej Ligi Piątek Piłkarskich
Zapraszamy wszystkich miłośników piłki nożnej do udziału w XX - jubileuszowej - edycji Kietrzańskiej Ligi Piątek Piłkarskich. Współorganizatorem rozgrywek Gmina Kietrz.
Drużyny zgłaszać można do 30 listopada 2017 roku. Spotkanie kierowników drużyn odbędzie się 1 grudnia o godzinie 18:30 w Hali Sportowej Zespołu Szkół w Kietrzu - pokój numer 7.
Zapraszamy wszystkich miłośników piłki nożnej do udziału w XX - jubileuszowej - edycji Kietrzańskiej Ligi Piątek Piłkarskich. Współorganizatorem rozgrywek Gmina Kietrz.
Drużyny zgłaszać można do 30 listopada 2017 roku. Spotkanie kierowników drużyn odbędzie się 1 grudnia o godzinie 18:30 w Hali Sportowej Zespołu Szkół w Kietrzu - pokój numer 7.

Obwieszczenie

Ilustracja do informacji: Obwieszczenie
 • 20-11-2017
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 96
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

 • Baner: ePUAP
 • Baner: Elektroniczny system powiadamiania
 • Baner: GISON
 • Baner: BIP
 • Baner: Facebook
 • Baner: Partnerstwo Nyskie 2020
 • Baner: Obywatel gov pl
 • Baner: Kamera Online
 • Baner: Kietrzańska Telewizja Internetowa
 • Baner: Twitter
.