Aktualności

Zarządzenie nr 76/2017 Burmistrza Kietrza z dnia 13 września 2017 roku w sprawie ogłoszenia naboru na stanowisko Kierownika Referatu Gospodarki Nieruchomościami w Urzędzie Miejskim w Kietrzu

Ilustracja do informacji: Zarządzenie nr 76/2017 Burmistrza Kietrza z dnia 13 września 2017 roku w sprawie ogłoszenia naboru na stanowisko Kierownika Referatu Gospodarki Nieruchomościami w Urzędzie Miejskim w Kietrzu
Więcen w BIP.
 • 14-09-2017
czytaj dalej

Szczenięta szukają domu

Ilustracja do informacji: Szczenięta szukają domu
Mają około 6 tygodni, urodziły się przy wysypisku śmieci w Dzierżysławiu. Szczeniaczki są kundelkami. Wyrosną z nich psy średniej wielkości. Obecnie pieski przebywają w kojcu w PK „HYDROKAN”, ul. Traugutta 15 w Kietrzu. Zostały odrobaczone, odpchlone i zaszczepione przeciwko parwowirozie. Wszystkim szczeniakom założono książeczki zdrowia. 
Szczeniaki są gotowe do oddania w dobre ręce.
 
Osoby zdecydowane na przygarnięcie szczeniąt prosimy o kontakt z Referatem Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Melioracji Urzędu Miejskiego w Kietrzu tel. 77 485 43 56, wew. 22 lub 34.

 

Zmiana organizacji ruchu w obrębie kietrzańskiego Rynku!

Ilustracja do informacji: Zmiana organizacji ruchu w obrębie kietrzańskiego Rynku!
W związku z trwającą przebudową głównego placu naszego miasta, w jego obrębie nastąpi zmiana organizacji ruchu. Będzie ona obowiązywała aż do końca przebudowy rynku. Wszystkich kierowców i pozostałych uczestników ruchu drogowego prosimy o zapoznanie się z wprowadzanymi zmianami.
 • 11-09-2017
czytaj dalej

IMGW ostrzega: będzie mocno wiało!

Ilustracja do informacji: IMGW ostrzega: będzie mocno wiało!

Załączniki

Ostrzeżenie!

Ilustracja do informacji: Ostrzeżenie!
Na terenie województwa opolskiego kolejny raz doszło do wyłudzenia pieniędzy, tym razem metodą na wnuczka przez fałszywego Funkcjonariusza CBŚP. 
Apelujemy do wszystkich Mieszkańców - bądźcie czujni i ostrożni. Ostrzegajcie bliskich!  Kolejny raz jesteśmy celem złodziei wyłudzających  majątki metodami na wnuczka i policjanta. Stosują je zamiennie, dlaczego cały czas trzeba mieć się na baczności.
 • 12-09-2017
czytaj dalej

KOMUNIKAT W SPRAWIE ZANIECZYSZCZENIA WODY Z WODOCIĄGU PUBLICZNEGO ROZUMICE

Ilustracja do informacji: KOMUNIKAT W SPRAWIE ZANIECZYSZCZENIA WODY Z WODOCIĄGU PUBLICZNEGO ROZUMICE
Przedsiębiorstw Komunalne „HYDROKAN’ Sp. z o.o. z siedzibą w Kietrzu zawiadamia mieszkańców Pilszcz osiedle oraz Lubotynia, iż w wyniku przeprowadzonego przez PPIS w Głubczycach badania jakości wody przeznaczonej do spożycia stwierdzono skażenia wody z wodociągu publicznym Rozumice bakteriami z grupy Coli. Zgodnie z decyzją PPIS w Głubczycach w celu ochrony zdrowia należy przeprowadzać dezynfekcję termiczną wody przeznaczonej bezpośrednio do spożycia w następujący sposób: Przed spożyciem woda powinna być doprowadzona do wrzenia w otwartych naczyniach i następnie gotowana przez co najmniej 2-3 minuty.
 • 08-09-2017
czytaj dalej

Harmonogram zebrań wiejskich w 2017 roku

Ilustracja do informacji: Harmonogram zebrań wiejskich w 2017 roku
Prezentujemy harmonogram zebrań wiejskich, które odbędą się w miesiącu wrześniu 2017 roku.
 • 05-09-2017
czytaj dalej

Nabór wniosków do programu stypendialnego Wspieramy najlepszych II

Ilustracja do informacji: Nabór wniosków do programu stypendialnego Wspieramy najlepszych II
Zarząd Województwa Opolskiego w dniach od 11 do 29 września br. ogłasza nabór wniosków do programu stypendialnego Wspieramy najlepszych II, realizowanego w ramach Poddziałania 9.1.5 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020.
 
 
 
Szczegóły na plakacie
 • 04-09-2017
czytaj dalej

Życzenia Burmistrza Kietrza z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2017/2018

Ilustracja do informacji: Życzenia Burmistrza Kietrza z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2017/2018
Już za chwilę rozpocznie się nowy rok szkolny 2017/2018!  Z tej okazji życzenia do wszystkich uczniów, nauczycieli, pracowników oświaty oraz rodziców i opiekunów skierował Burmistrz Kietrza, Pan Krzysztof Łobos:
 
Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2017/2018 składam serdeczne życzenia wszystkim Nauczycielom oraz Pracownikom obsługi spokojnej i satysfakcjonującej pracy oraz samorealizacji w karierze zawodowej.
 
Wszystkim Uczniom życzę, aby zdobyta wiedza była determinantą kolejnych sukcesów, a szkoła była dla Was przystanią bezpieczeństwa oraz miejscem, gdzie spotkacie przyjaciół na całe życie.
 
Wszystkim Rodzicom i Opiekunom życzę cierpliwości i konsekwencji w wychowaniu młodego pokolenia oraz wielu pozytywnych przeżyć związanych z osiągnięciami Waszych dzieci.
 
Powodzenia!
 
Burmistrz Kietrza
Krzysztof Łobos
 
 • 04-09-2017
czytaj dalej

IMGW ostrzega przed intensywnymi opadami deszczu

Ilustracja do informacji: IMGW ostrzega przed intensywnymi opadami deszczu
Od godziny 14:00 prognozuje się wystąpienie opadów deszczu o natężeniu umiarkowanym, lokalnie silnym. Prognozowana wysokość opadów od 25 mm do 35 mm, lokalnie około 40 mm.
 
Prawdopodobieństwo: 90% (Intensywne opady deszczu)
 • 01-09-2017
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 92
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda


Kalendarz imprez

 • Baner: ePUAP
 • Baner: Elektroniczny system powiadamiania
 • Baner: GISON
 • Baner: BIP
 • Baner: Facebook
 • Baner: Partnerstwo Nyskie 2020
 • Baner: Obywatel gov pl
 • Baner: Kamera Online
 • Baner: Kietrzańska Telewizja Internetowa
.