Aktualności

Zumba! …czyli kietrzanki w żywiole tańca

Ilustracja do informacji: Zumba! …czyli kietrzanki w żywiole tańca
Na poniedziałek czekają cały tydzień. Tutaj ładują akumulatory i nabierają energii na kolejnych 6 dni. Tańczą z uśmiechem i radością, a przez tajniki zumby prowadzi je Joanna Dudkiewicz. Kobiety z Kietrza pokochały zajęcia, które łączą w sobie elementy tańca oraz fitnessu.
 • 13-05-2015
czytaj dalej

Informacja

Ilustracja do informacji: Informacja
Informujemy, że w związku z nieobecnością Burmistrza w dniu 18.05.2015 r. (poniedziałek)
od godz.13:00 -17:00
strony przyjmować będzie
Pan Dariusz Kamiński- Zastępca Burmistrza

Kietrzanka laureatką konkursu wojewódzkiego!

Ilustracja do informacji: Kietrzanka laureatką konkursu wojewódzkiego!
Chodzi do trzeciej klasy. Uwielbia śpiewać i cały czas stara pracować nad techniką. Ku swojej radości – skutecznie. W sobotę, 9 maja, Dorota Gronowicz z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kietrzu wygrała Wojewódzki Przegląd Poezji i Pieśni im. Jana Pawła II w Głubczycach. Nie jest to pierwszy sukces dziewczynki, która marzy o byciu w przyszłości piosenkarką.
 • 13-05-2015
czytaj dalej

Powrót rodziców dzieci z niepełnosprawnościami na rynek pracy. Szanse i bariery

Ilustracja do informacji: Powrót rodziców dzieci z niepełnosprawnościami na rynek pracy. Szanse i bariery
Fundacja Imago oraz Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego serdecznie zapraszają na konferencję „Powrót rodziców dzieci z niepełnosprawnościami na rynek pracy. Szanse i bariery”, której celem jest podsumowanie projektu „Równe szanse rodziców dzieci niepełnosprawnych w powrocie na rynek pracy”.
 • 12-05-2015
czytaj dalej

XX Konkurs fotograficzny "Zabytkowa architektura wsi opolskiej 2015 - kwiecień - październik 2015 r.

Ilustracja do informacji: XX Konkurs fotograficzny "Zabytkowa architektura wsi opolskiej 2015 - kwiecień - październik 2015 r.
Zapraszamy do wzięcia udziału w dwudziestej edycji konkursu fotograficznego "Zabytkowa architektura wsi opolskiej" , który rozpocznie się 27 kwietnia 2015 r. Regulamin wraz z kartami zgłoszenia dostępny na stronach: Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu, PTTK o/Opole oraz Związku Polskich Artystów i Fotografików o/Opole
ZAPRASZAMY!!
 • 11-05-2015
czytaj dalej

V Piknik Rodzinny "Na Sportowo"

Ilustracja do informacji: V Piknik Rodzinny "Na Sportowo"
Kietrzańskie Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe GRYF
serdecznie zaprasza mieszkańców naszego miasta
na V Piknik Rodzinny "Na Sportowo", który odbędzie się 16 MAJA 2015 na Stadionie Miejskim  GLKS KIETRZ
rozpoczynamy o godz. 15.00
 • 11-05-2015
czytaj dalej

Katy Carr podbiła serca publiczności w Kietrzu

Ilustracja do informacji: Katy Carr podbiła serca publiczności w Kietrzu
Kochająca polską historię trudnego okresu II Wojny Światowej brytyjska piosenkarka polskiego pochodzenia, Katy Carr, dała wczoraj koncert w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kietrzu. Nie brakło patriotycznych akcentów, ponieważ koncert był również symbolicznym upamiętnieniem 70 rocznicy zakończenia wojny. Katy Carr z historii naszego kraju czerpie inspirację do twórczości artystycznej.
 • 08-05-2015
czytaj dalej

Przetarg nieograniczony pn.: Opracowanie Strategii Gospodarki Niskoemisyjnej dla Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020

Ilustracja do informacji: Przetarg nieograniczony pn.: Opracowanie Strategii Gospodarki Niskoemisyjnej dla Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020
Projekt pn. „Partnerstwo Nyskie 2020”  
realizowany w ramach konkursu Ministerstwa Rozwoju Regionalnego (obecne MIiR) 
 „Rozwój miast poprzez wzmocnienie kompetencji jednostek samorządu terytorialnego, dialog społeczny oraz współpracę z przedstawicielami społeczeństwa obywatelskiego”
współfinansowany ze środków Mechanizmu Finansowego EOG oraz środków krajowych
 • 08-05-2015
czytaj dalej

OGÓLNOPOLSKIE ĆWICZENIE POD KRYPTONIMEM ,,RENEGADE/KAPER-15/I.” w dniu 12 maja 2015 r. z użyciem syren alarmowych

Ilustracja do informacji: OGÓLNOPOLSKIE ĆWICZENIE POD KRYPTONIMEM ,,RENEGADE/KAPER-15/I.” w dniu 12 maja 2015 r. z użyciem syren alarmowych
W następstwie otrzymanych pism: z KG PSP w sprawie „Systemu powszechnego ostrzegania wojsk i ludności cywilnej o zagrożeniu uderzeniami z powietrza, zawierającego pismo 1908/15 z Jednostki Wojskowej Nr 4191 dotyczące realizacji treningu ostrzegania o zagrożeniach uderzeniami z powietrza w maju 2015 roku, oraz z Rządowego Centrum Bezpieczeństwa w przedmiotowej sprawie informuję, że w dniu 12 maja br. (termin zapasowy 13 maja br.), w godzinach 6.00 - 19.00, Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych organizuje ogólnopolskie ćwiczenie pk. RENEGADE/KAPER-15/I. 
 • 08-05-2015
czytaj dalej

Stowarzyszenie miejscowości regionu Hlučínska przy współpracy polskich gmin Krzyżanowice, Kietrz, Krzanowice i Pietrowice Wielkie zaprasza do Pietrowic Wielkich w dniu 09.05.2015 r.

Ilustracja do informacji: Stowarzyszenie miejscowości regionu Hlučínska przy współpracy polskich gmin Krzyżanowice, Kietrz, Krzanowice i Pietrowice Wielkie zaprasza do Pietrowic Wielkich w dniu 09.05.2015 r.
Stowarzyszenie miejscowości regionu Hlučínska przy współpracy polskich gmin Krzyżanowice, Kietrz, Krzanowice i Pietrowice Wielkie zaprasza do Pietrowic Wielkich na godzine 12 w dniu 09.05.2015 r., gdzie w ramach imprez związanych z projektem "Przyjdźcie nas odwiedzić albo zaśpiewamy sobie hlučínskie i polskie piosenki ludowe" odbędzie się prezentacja chórów z obu stron granicy.
Zapraszamy
 
 • 08-05-2015
czytaj dalej
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda


Kalendarz imprez

 • Baner: ePUAP
 • Baner: GISON
 • Baner: BIP
 • Baner: Facebook
 • Baner: Partnerstwo Nyskie 2020
 • Baner: Obywatel gov pl
 • Baner: Kamera Online
 • Baner: Kietrzańska Telewizja Internetowa
.